| anonim_4396 a întrebat:

Eu acum 1 an mi-am schimbat scoala, si cum am ajuns in clasa cu timpul a inceput sa imi placa de un baiat, cand s-a terminat anul eu mi-am facut curaj si i-am spus ca il plac. Apoi nu stiu cum s-a aflat in toata clasa treaba asta si o colega a inceput sa ii spuna biatului respectiv ca eu am spus la toata scoala ca m-am sarutat cu el (lucru neadevarat). Nu am mai apucat sa ii cer socoteala fetei si baiatul de care imi place e inca suparat pe mine. Am incercat sa ii explic, ba chiar mi-am cerut scuze, dar nu ma crede. Acum sunt clasa a 8 a si as vrea sa stiu cum as putea sa il fac sa inteleaga ca nu am nici o vina. Nu vreau sa termin scoala gandindu-ma k nu am rezolvat problema. Va rog seriozitate happy

Răspuns Câştigător
| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Pune-i fata in fata si punee-o sa recunoasca ca nu tu ai raspandit zvonul...api baiatul isi va cere scuze....bafta!

| nooope a răspuns (pentru ionutzicamariuca24):

Mi-as dori din toata inima sa ii cer socoteala dar ea s-a mutat de curand din cartier si nu stiu unde sta sad... daca aveti si alte solutii as aprecia happy

4 răspunsuri:
| nooope a răspuns:

Fata s-a mutat de curand din cartier si din pacate nu o pot lua la intrebari sad astept si alte solutii. merci happy

| ionutzicamariuca24 a răspuns (pentru nooope):

Fa ceea ce simti...

| mihaiASD a răspuns:

Pune fata aia si pe baiatu de care iti place tie de el si zi lu' fata aia sa aduca martori sau sa arate dovezi.fa-o nesimtita si proasta ca inventeaza lucruri care nu sunt adevarate ca sa se inmoaie si sa-i fie si ei rusine de ce a facut. hf