| amo a întrebat:

Deci, eu am avut o relatie cu un baiat si nu voiam sa se stie de colegii de clasa... dar intr-o zi el m-a sarutat la scoala in fata unei colegi si apoi a aflat toata clasa. In alta zi am vorbit cu prietena acelei colegi si ea mi-a spus ca baiatul respectiv se intalnea cu mine si cu ea in aceeasi zi. Comunicand cu ea am vazut ca el ne spunea mereu una si aceeasi la intalniri. M-am despartit de el, dar lui nici macar nu-i pasa, deja parca sunt invizibila... dati-mi un sfat ce sa fac? mie imi place foarte mult de el.deja de foarte mult timp

Răspuns Câştigător
| girllll a răspuns:

Uita-l, nu te meritawinkingmeriti ceva mai bun, lasa-l asa golan cum e el...trateaza-l cu indiferenta, doare cel mai tare.Prefa-te ca nu-l vezi, isi va da seama de ce a pierdutwinking

6 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Daca el nu te place nu prea ai sanse.si mie mi sa intmplat si na mers.incearca sa-l uiti cu cu timpul ranile vor trece dar mai greu

| BruneTTe a răspuns:

Mda! E tipul de persoana care e in stare de orice pentru a fi in centrul atentiei. De aia are nevoie de 2 prietene. Nu tine nici la tine, nici la cealalta, cand o va gasi pe fata perfecta va renunta la prostiile astea. Din moment ce nu esti tu aceea, lasa-l, nu mai visa la el ca nu merita. Meriti ceva mai bunhee hee

| fluturas a răspuns:

Lasa-l in pace straight face
ii clar ca nu a tinut la tine straight face

cu timpul o sa-l uiti, incearca sa-ti ocupi timpul cu altceva, nu te mai gandi la elwinking

| maryana5 a răspuns:

Cred ca tu ai nevoie doar de un aparat de sarutat, nu de un iubitwinking

| metallicaforever a răspuns:

Dar de ce sa te doara? Nu te-ai prins de firea lui? Maine poate iti va aparea un alt baiat in cale care o sa-ti fure inima, asa e doar o chestiune de timp, mai ales ca vor mai fii multi baieti in viata ta.

| amo explică:

Am deja un an de cand ne-am despartit si nu pot sa-l uit.