| donthaveaname a întrebat:

Fetelor, o intrebare..cand unui baiat chiar ii place de o fata, dar e prea timid sa o abordeze, si cand o vede vrea sa para indiferent, ce crede fata despre el? Dau si funda daca imi ziceti ce i aia si cum se facehappy

5 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Nu mai crede nimic. Mai poate?! adica, daca ea chair te place, e confuza, nu stie ce sentimente ai tu pentru ea si o inebuneste chestia asta, crede-ma o zapaceste! nu mai stie ce sa creada, vrea sa fie cu tine, dar tu te dai inapoi. Categoria asta de baieti nu-i suport! nu sunt sinceri si doar chinuie fata! Crezi ca iti da in cap daca ii spui? nicidecum! mai degraba se bucura si castigi si tu prin asta! du-o mult asa, ca ai sa vezi ca va aparea altu' si isi va lua privirea de la tine pentru ca vede ca tu nu o vrei, ii areti asta. De ce sa mai stea cu gandul la tine? rolling eyes puteai judeca si tu singur raspunsul, nu crezi? straight face

| donthaveaname explică (pentru Analytical):

La asta m-am gandit si eu dar nu eram sigur... oricum mersi

| GabiiHaș a răspuns:

Ca-i popo--r.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede ca nu o place... daca pui si tu un zambet acolo e bine oricat de timid ai fi, o faci sa se intrebe de ce ii zambesti dar asa, daca te faci ca nu o vezi e logic ce crede.Mai rau e atunci cand tu ii spui nu stiu cui ca iti place de ea si respectiva afla. Daca nu iei atitudine iti poti lua gandul, mereu vine unul cu mult tupeu si ti-o ia.

| deeitza a răspuns:

Pai daca fata are acelasi sentiment se simte neglijata...