| MissBlack a întrebat:

I-am zis prietenei mele sa ii spuna ce decizie a luat si a zis sa imi spuna mie ca vrea sa fie cu mine. Dar ma ignora si ma evita el este mai timid si rusinos, i-a zis prietenei mele ca ii este rusine sa vorbeasca cu mine si etc. Dar nici nu mi-a zis daca ii place sau nu de mine, cand vreau sa vorbesc cu el pleaca si nu reusesc sa vorbesc cu el.Inainte sa ii spun ca imi place de el vorbea, glumea, ma tachinea, ma privea in ore acum nimicstraight face. Credeti ca daca nu-i placea de mine imi zicea ca nu vrea sa fie?

Răspuns Câştigător
| RememberMe a răspuns:

Irene, daca tu esti fata din poza de la avatar, sincer, esti frumoasa, faza e ca el este timid si rusinos... si de aia eu zic ca ar trebui sa faci tu primul pas... daca zici ca el nu a avut o prietena.la fel eram si eu la inceput, prima fata ea mi-a spus sa iesim nu eulaughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca pleaca si nu sta sa vorbeasca cu tine inseamna ca nu vrea sa aiba deloc o relatie. Spune-i prietenelei tale sa ii spuna acelui baiat ca nu mai vrei sa fii cu el si vezi daca are curaj sa iti vorbeasca. Daca continua asa cu distanta e ciudat ori nu mai vrea sa stie nimic de tine sau are ceva ce nu ii place la tine.

| misterblack a răspuns:

Date la el troaca

| MissBlack explică:

I-a zis prietenei mele sa imi spuna ca vrea sa fie cu mine.Scuze pentru. greseli

| MissBlack explică:

Am uitat sa va spun ca eu as fi prima lui iubita, el nu a avut niciodata o iubita