| SimplyNoName a întrebat:

Intrebare urgenta... Ce site-uri stiti in care as putea sa vorbesc cu alte persoane in alta limba? Dar altceva nu : cleverboat, facebook, twiter sau din astea asa penale sau care pot virusa... Nu, ceva simplu in care sunt persoane care vor sa vorbeasca, dar in engleza. Pls E URGEEENT!
P.S scuze pentru categoria nepotrivita

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Pe omegle poti vorbbii cu persoene din ce tara vrei...dau pe allow apoi selectezi tara si dai pe next pana gasesti pe cineva...nu trebuie cont

| SimplyNoName explică (pentru XxBlueRosexX):

Oky merci... si trebuie cu camera sau nu neaparat

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru SimplyNoName):

Poti si fara camera