| AnnaSlv a întrebat:

Iubitul meu nu mai vrea sa faca sex. L-am intrebat care este motivul si spune ca nu are un motiv. Am luat putin in greutate de ceva timp dar nu exagerat, l-am intrebat daca acesta este motivul si a spus ca nu, ca el ma vede cea mai frumoasa femeie din lume. Care ar putea fi motivele pentru care nu mai vrea sa facem sex?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Scăderea libidoului poate avea o sumedenie de motive:
- folosirea unor substanțe psihoactive (alcool, droguri etc.);
- oboseală cronică;
- orientare homosexuală (sau bi, dar cu accent pe același sex), iar sexul de până acum o fi fost ceva forțat;
- monotonie, plictiseală;
- diverse boli acute / cronice
etc.
Poate ar fi bine să meargă la un medic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i spuna cineva Gretei sa se miste mai repede inapoi in bucatarie, ca se arde mancarea! Si nici vasele nu se spala singure!

| AlexDFY a răspuns:

Poate nu esti sufiecient de buna, cum a zis si pufulescu, esti prea monotona, faci mereu aceleasi chestii