| deea_3488 a întrebat:

Luna trecuta pe 12 mi-a venit cicluc menstrual,( nu este regulat niciodata)! Acum 2 saptamani am facut sex cu prietenul meu neprotejat! de pe 1 am o secretie vaginala maro! de la ce poate fi?sad Tin sa precizez ca inainte de acest contact sexual cu prietenul meu nu am mai facut-o cu nimeni de aproximativ 5 luni,deoarece am fost despartiti! Ce poate fi?sadAstept raspuns, funda!:*

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa ti vina ciclu, asta e unu din semne si probabil din cauza actului sexual a luat o razna un pic organismul tau dar nu cred ca ar trebui sa ti faci griji

| deea_3488 explică (pentru mona):

MultumeschappyM-am mai linistit putin! Sper sa fie bine!big grin

| Criiistinutsa a răspuns (pentru deea_3488):

Poate ai racit si de aia:d, si mie mi s-a intamplat!

| ramonika125 a răspuns:

Draguta sa stii ca este ceva foarte normal, dupa o partida de sex ciclul intarzie 5-6 zile chiar si mai mult, nu ai de ce sa iti faci griji.

| geogen a răspuns:

Poate iti vine, vorbesc acum din propria experienta, pe mine ma dor sanii de o saptamana si trebuie sa imi vina pe 9 sau 10 dar sunt sigura ca nu e nimic grav, vorbeste cu el si asigurate ca nu a ejaculat in tine, iti vine mai devreme luna asta probabil

| deea_3488 explică (pentru geogen):

Nu a ejaculat in mine, doar ca ma sperie culoarea asta maroniesad! si inainte mai pateam asa dar avea culoarea normala a sangelui, acum este maro inchis!