| peachglow a întrebat:

Ma certam cu prietena mea cea mai buna pe tema : Ptr baieti conteaza atat de mult daca stie tipa sa sarute? Vreau sa vad ce parere au baietii despre asta :*

Răspuns Câştigător
| Slow a răspuns:

Fiecare om saruta diferit, implicit fiecaruia dintre noi ii plac anumite saruturi. Poate unui baiat ii place cum saruta o fata, dar altuia ii displace complet sarutul aceleiasi fete. Exista insa persoane care "saruta bine" si persoane care saruta mai putin bine. Ideea e ca e o chestie care se invata, exersand.
Cum au zis insa si altii, conteaza foarte mult primul impact pe care il are un sarut asupra ta. Daca saruti o fata pentru prima oara si nu iti place cum saruta, ea se va incadra in lista restul tipelor pecare le-a sarutat. Dar daca ramane cu un "wow", cu siguranta va tien minte fata respectiva si va dori sa se sarute si pe viitor cu ea. Oricum, persoana care ti se va parea ca saruta cel mai bine, este si persoana cu care esti compatibil genetic si cu care poti face copii sanatosi happy

7 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Cred ca conteaza. Baiatul ar putea sa te invete... oricum poate unuia ii place intr-un anume mod, altuia altfel... Consider ca asta NU este deloc un impediment pentru o relatie, se poate rezolva asta prin practica cu iubitul laughing

| SookiexD a răspuns:

Ce raspunsuri mai jos laughing. Pentru mine sincer nu conteaza. Tot ce vreau eu, e sa nu fie o disperata dupa faimoasa replica " Baga-i limba'n Gat! " laughing, Daca o luam usor, invata imediat! ^^ Totul vine de la sine big grin

| Sorinacio a răspuns:

Atata timp cat n-i se ating buzele nu conteaza.

| Possible a răspuns:

Da,conteaza.Pentru ca unii pentru asta iti da papucii, iar altii pentru anume felul cum o faci prima oara te iubeste o viata.Totul depinde de tipa daca'i ratata si idee nu are de sarut pai atunci e o problema.Ar fi bine sa priveasca filmulete pe net sau sa'i explice cineva mai inai.Pentru ca chiar conteaza!

| Taiby a răspuns:

Nu neaparat...mie personal imi este indiferent, chestia aia se poate invata usor prin practica happy

| breez3 a răspuns:

Acum la baietii mai nou trebuie sa stie sa "linga" ca altfel nu le place oh go on

| geronimo923 a răspuns:

Da conteaza, normal... daca te saruti pentru prima data cu aceea fata si ea nu prea stie "meserie", iti cam pierzi interesul, ca baiat tongue