| LolaKiss a întrebat:

mie imi place de un baiat mai mare cu doi ani decat mine. Din cand in cand l.am vazut ca se uita la mine in timpul antrenamentelor si daca ma uit spre el, acesta tot ma priveste. Exista vreo posibilitate sa ma placa? Cum as putea sa.i atrag atentia si sa.l fac sa ma placa?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa mai faci tu nimic pentru a-i atrage lui atentia. Fii sigura ca el te-a vazut bine si daca te place are sa iti arate el acest lucru. Daca nu, nu.

| Azµre a răspuns:

Nu ai mai postat odată această întrebare?

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Te place.