| LolaKiss a întrebat:

mie imi place de un baiat mai mare cu doi ani decat mine. Din cand in cand l.am vazut ca se uita la mine in timpul antrenamentelor si daca ma uit spre el, acesta tot ma priveste. Exista vreo posibilitate sa ma placa? Cum as putea sa.i atrag atentia si sa.l fac sa ma placa?

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Poi atentia deja i-ai atras-o de vreme ce se uita si el la tine!
Continua asa! intr-o zi sigur va veni si se va baga in vorba cu tine! lasa-l p el sa detina controlul! baietilor le place asta!
Plus ca la o privire de ingeras frumos si inocent, doar un prost ce baiat i-ar putea rezista!

| mona a răspuns:

A pus ochii pe tine si tie nu iti mai ramane de facut decat sa te faci remarcata, baga-te in seama cu el

| yasser25 a răspuns:

Dezbracandu-te!

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu el cum vrei să știi dacă te place dacă tu nu îl cunoști.

| LolaKiss explică (pentru Azµre):

Si cum as putea sa ma apropii de el?

| Azµre a răspuns (pentru LolaKiss):

Te bagi în seamnă cu el mai ales că zici că îl vezi la antrenamente, întreabă-l din ceea ce face el, schimbați două trei vorbe cum crezi?

| SimionAlexandru a răspuns:

E foarte probabil sa fie ATRACTIE FIZICA intre voi. Nu are cum sa fie iubire, nu atat de repede.Baietii sunt atrasi foarte usor de fete tongue Baietii sunt atrasi VIZUAL de catre fete, dar fetele NU. (Nu atat de tare precum baietii). Cel mai bine, ar fi sa il lasi pe el sa vina la tine tongue Si tu sa iti pastrezi demnitatea, de fata happy Daca te vrea, va veni la tine. Iti garantez asta. Iti doresc o zi superba, Lola

| LolaKiss explică:

Ok, iti voi da funda