| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU! o intrebare mai delicata.citi centimetri trebuie sa bagi penisul pentru a fi dezvirginata?

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Himenul se afla la intrarea in vagin, nu in interiorul lui, deci concluzioneaza singura!
Informeaza-te.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Himen

| Hombre a răspuns:

O jumatate de metru.laughing pai daca e la intrare in vagin.

| scarllet a răspuns:

Important e "cum"il baga nu ce lungime are. Daca are grija de tine, te ia usor, o sa te simti si tu bine. Ca doar d-aia vrei un baiat langa tine si nu te dezvirginezi singura.

| ReiVaN a răspuns:

Depinde cat de elastic e himenul.
Incearca cu un cal, el sigur o sa ajunga!

| xanderblackx a răspuns:

Depinde de femeie, si de cat de elastic este himenul... unele se pot dezvirgina chiar masturbandu-se, altele dupa chiar a 3-a incercare. numai bine

Răspuns utilizator avertizat
| Kr5 a răspuns:

Pe tot smug

| KooKoo a răspuns:

O bagi pana la capat

| Veleno1 a răspuns:

Depinde de marimea penisului.

| Pissicuts a răspuns:

Pana ce ajunge la himen! Daca vrei sa afli, apucate de treaba

| Nim3niAltul a răspuns:

Pana cand ajunge la himenul tau si se rupewinking funda?:d

| BeastMaster a răspuns (pentru Nim3niAltul):

Humer?=)) Cum sa rupa "humerul"?=)))
http://1.1.1.1/......hummer.jpg

| Criiistinutsa a răspuns (pentru Nim3niAltul):

Himenwinking

| cristina4you a răspuns:

Himenul se afla la 2 cm cum intri in vagin, acum depinde si de fata (cum are himenul) ca pentru prima oara 5cm e de ajuns so bagi (asta daca himenul este elastic). La unele fete (cum a fost si la mine) nu se rupe nimic (pentru ca himenul poate sa se "dizolve" la prima excutare). Sper ca te.am lamurit.

| LoveStories a răspuns:

Atat de tare iti doresti sa fii dezvirginata? laughing)

| RoX96 a răspuns:

rolling on the floor)))))))). 5 metrii laughing)). Pana cand ajunge la himenul tau si se rupe laughing)...

| EuSiDoarAtat a răspuns:

Pai cam 10 cm dar e posibil si mai putin...