| bchirita95 a întrebat:

plac o fata de 3 luni si tot incerc sa fiu cu ea impreuna dar nu stiu cum sa ii spun ca o plac si daca ar vrea sa fim impreuna(nu as vreau sa o intreb,, Buna, vrei sa fim imprena?``FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gg26 a răspuns:

Deci... de ce sa strici tu tot cu un "te plac" sau "vrei sa fii cu mine?". NU! fi atent, dati singur un interval de timp in care propune-ti sa o cunosti destul de bine, asta o sa reusesti in 2 saptamani (sau mai putin daca este comunicativa si da semne de bine) apoi o poti lua usurel cu un plimbat in parc, sau. doar plimbat unde vrea ea( o sa ai timp sa-ti dai seama de locurile care-i plac daca o tragi de limba). Cand iesi cu ea sa ai macar 20lei la tine de cheltuiala, daca nu ai asta e nu e o paguba, ca stii tu. fetelor le plac multe lucruri si o sa spuna "vai ce dragut e asta." sau "vai mi-e sete". NU FII CATEL! Asta clar. Sa nu fii catel dupa ea, aman2 aveti aceeasi traiectorie o plimbare, iar la sfarsit vine surpriza. Daca te place si ea in schimb o sa ti-o dovedeasca cumva. Daca crezi ca ti-au fost de folos sfaturile imi poti lasa mesajwinking Succes

| bchirita95 explică (pentru Gg26):

Multumesc pentru idee

| bchirita95 explică (pentru Gg26):

Mersi de sfaturi!

6 răspunsuri:
| Zodiac a răspuns:

Exemplu:
Dupa ce iesiti de la scoala propune-i o plimbare si dupa ce vb mai mult vreo 20 de minute, lasa un spatiu de 15 secunde si marturisestei:"Sti mie imi place de mai mult timp de tine si nu stiu daca impartasim acelasi sentiment?"
Vezi ce raspunde si in functie de asta ii pui intebarea finala:"Vrei sa fi cu mine?"
Daca iti zice ca NU ia-o ca un barbat si treci peste repede.Nu te simti rusinat, entru ca asa te inchizi in tine si nu vei mai avea tupeu sa abordezi urmatoarele fete la fel.winking

Bafta

| neutrino a răspuns:

O fata trebuie cucerita, nu poti avea pretentie sa-ti sara ea de gat, numai pe motivul ca tu o placi.

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,scoate-o la o plimbarica si din vorba in vorba spune-i ca o placi si ca vrei sa fiti impreuna

| aflavius a răspuns:

Pai margi cu ea undeva unde sa nu para ca sunteti la o intalnire ( trebuie sa mergi undeva tot pe acel drum ) si o intrebi de cine ii place si daca iti spune ii spui si tu si ea a sa inceapa sa-ti spuna toate fetele din clasa pana ce la urma va ramane doar ea si i vei spune ca o placi. Te vei uita la ea seducator si ea o sa-ti spuna ca si ea te place ( asta in cazul meu ) asa dupa mai vorbiti putin si te pui in fata ei si ii spui ca o iubesti si o saruti dupa ceare totul va veni de la sine. (adica veti fi impreuna) sper ca te-am ajutat.