| nuamnume_2347 a întrebat:

Hey TPU.Plac un baiat cu un an mai mic.De la inecputul veri comunic mai mult cu el(invata in aceeasi scoala cu mine) vorbim, ne salutam totul este ok, numai ca el place o fata de mult timp. fata aceea nu il place si el tot insista.plus ca am aflat ca fata aceea se foloseste de el.nu stiu ce sa fac... ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| mihai_2762 a răspuns:

Daca nu iti iei inima in dinti si te dui la el si vb mai serios cu el il vei pierde cu siguranta deci mai bine te duci u la el si preiei conducerea adica faci u primul pas.bafta

5 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Deschide-i ochi, ofera-i consultanta daca e nevoie, baga si o stramba intre ei... si o sa gaseasca in tine un refugiu si dragostea, da da-i si tu de inteles ca il placi

| rico1991 a răspuns:

Vorbestei deschidei mintea... fa-l s aintzeleaga ca selupta in zadar si ca aceea fata se foloseste de el...

Asta depinde de curajul tau lautric tongue Sunei si ceea ce simti happy

fiind mai mare o sa se simta usor flatat si onorat sa fie plaut de o fata mai mare deict el " TRUST ME" big grin

Multa bafta

| alysefu a răspuns:

Sa ii lasi in pace e treaba lor... daca 2 se bat ma bag si eu?

| Alexciordas a răspuns:

Sper ca nu is ieu ala ca din cate ai explicat creca is eu alawinking

| nuamnume_2347 explică:

Mersi mult tuturor >big grin