| Fluturashhg a întrebat:

sunt cu un baiat de 4 saptamani, eu am 15 ani iar el 19, inainte vorbea mult mai frumos cu mine si destul de mult in timpul zilei, dar de cateva zile nu mai e asa... daca ii dau eu mesaj raspunde foarte greu si apoi zice ca a avut treaba, iar cand imi da el vorbim putin. E un baiat linistit, nu e genul de golan, nu bea, nu fumeaza, si stiu ca ma iubeste si si eu il iubesc pe el. Dar e vreo posibilitate sa vrea sa ne despartim?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nici pe departe nu poți spune că vă iubiți...
E mai mare ca tine, are alte concepții, oricum e un ciudat să îi zic așa atâta timp cât stă cu o minoră. La vârsta lui ar trebui să aibă prietenă de-o seamă sau mai mică cu 1 an dar nu mai mult.

| h3r a răspuns:

Dacă știi că te iubește, de ce îți stă gândul la despărțire?

| ywar a răspuns:

Iubire? El 19 ani si tu 15? Bai voi ati luat-o pe campii? Maine, poimaine poate te roaga sa desfaci picioarele si pe urma daca te afla tata o sa va rupa picioarele amandurora. Auzi la ea... te iubeste! Habar nu ai ce e aia iubire si el vrea cantitate nu calitate. Ii trebuie experienta sexuala, baietii sunt vanatori, vor sa experimenteze. Offf

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Poate are problemele lui şi trece printr-o perioadă grea.

| Danysan a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca intr-o relatie apar si astfel de probleme (dar ele nu sunt prb)sunt intamplari banale sa le zic. Daca nu te suna nu trebuie sa impacientezi ca ma inseala sau de ce nu afacut-o, poate chiar nu poate sau are treba cum spune el.Crezi tu ca faptul ca nu te-a mai sunat da dovada de infidelitate sau ca vrea sa va despartiti-Eu nu cred asta! Am impresia ca e la tine o frica si o nevoie de atentie pe care vrei sa o ai permanent. Daca ai incredere in el de ce te-ai stresa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim ce gandeste el!
Cel mai bine ar fi sa ai o discutie serioasa cu el, sa-l intrebi ce s-a intamplat de s-a 'schimbat' asa brusc. Daca vrea sa va continuati relatia, daca a intervenit ceva; in concluzie, sa-ti zica ce s-a intamplat!

Asta e singura modalitate de a afla adevarul si de a stii un lucru sigur! Nu ezista sa-i spui ce ai pe suflet, altfel te vei macina intr-una si nu vei ajunge nicaieri!

O seara frumoasa happy

| varcolaccc a răspuns:

Nu zic ca nu va iubiti, dragostea nu are vârsta dar poate are probleme si nu trebuie sa il presezi. Vezi si tu cum decurg lucrurile si apoi i-a o decizie dictata de inimawinking. Succes

| fratelen a răspuns:

Nu-i problema de varsta la iubire, dar voi deja va iubiti dupa 4 saptamani? laughing