| MikyJ a întrebat:

Hey TPU..sunt intr-o situatie super dificila, eu si iubitul meu ne-am despartit in urma cu 3 luni din motive prostesti in fine,ne-am impacat,dar problema este ca eu nu stiu cat de mult il mai iubesc,cat am fost despartiti ii simteam lipsa normal dar acum nu mai stiu,nu mai stiu cum e sa fii indragostita,bine au fost multe probleme care m-au facut sa u prea am timp pentru el,a murit cea mai buna prietena a mea in urma unei nasteri,noi locuim in state si parintii ei sunt in Romania,nu am vrut sa ducem fetita acolo si am decis sa o lasam aici,si eu toata ziua sunt mai mult pe la clinica,mai sunt si model mai am si alte lucruri de facut dar asta nu conteaza, conteaza sa-mi dau seama daca il mai iubesc sau nu, deci cum fac asta?!

4 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Iesiti in oras cat mai mult, zilnic, si vorbiti cat mai mult, petreceti cat mai mult timp impreuna, joaca-te cu el, cat mai multe activitati cu el, mergi la cumparaturi cu el, adu ceva proaspat in relatia voastra! Atunci iti vei da seama si daca el te iubeste nespus de mult si daca merita sa tii la relatie in continuare! Bafta si Craciun fericit!

| MikyJ explică (pentru Florenta16):

Mersi,dar abia am timp de mine sa mai si ies prin oras, ar fi ceva supraomenesc, dorm cam 3 ore pe noapte sunt extenuata cand ajung acasa, si el e model si meeereu plecat ne-m mutat din Romania in las vegas pentru ca aici e agentia cu care lucrez eu dar este la fel de greu..ms pentru raspuns si craciun fericit

| VreauMiere a răspuns:

De curiozitate, el este american sau roman big grin?

| MikyJ explică (pentru VreauMiere):

laughinguite cineva care ma face sa rad...este roman, eu sunt nascuta in Anglia el in Romania, m-am mutat in Romania pentru ca mama e romanca si apoi la 3 ani m-am apucat de mmoda, si el e tot model si e ROMAN.unu foarte buuun..intelegi tulaughing
P.S Americnii sunt urati, ce vezi tu la tv reviste sau altele e photoshop