| booboogirl a întrebat:

HEY! (va rog sa imi raspundeti. am nevoie de raspunsuri sincere) ce faceti voi ca s trecert peste o mare tristete(dezamagire.)?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Orișicare om, a trecut, cel puțin o dată, prin așa ceva!

| Christtine a răspuns:

Eu ma duc sa ma distrez. Cu prieteni, colegi. nu conteazahappy Incerc sa glumesc sa rad si la un moment dat imi reuseste si ma simt si mult mai bine. Si la un moment dat uit ca sunt trista si nici nu mai pothappy

| Colla a răspuns:

Ies cu prietenii adevarati si ascult o melodie calma si vesela.

| ladygaga a răspuns:

Pai eu stau inchisa in casa ascultand muzica.
Gandeste'te la lucruri vesele, uita de ce s.a intamplat.
Dar sa stii ca orice ti s.a intamplat nu e sfarsitul lumii. Viata merge mai departe :]

| Piersicutza a răspuns:

Eu una ma linistesc ascultand muzica tristabig grinhappy

| booboogirl explică:

Problema e ca eu sunt trista deoarece mi-am pierdut prietenii cei mai bun din cauza unei fete care.ma rog mi-a distrus viata si nu stiu cum sa trec mai departe...