| anonim_4396 a întrebat:

Hey
Vreau sa stiu daca ma place sau nu.
Cand merg acolo in cercul lui de prieteni el, isi aranjeaza parul sau isi scarpina fata.
Cand ma uit la el si el se uita deja la mine,pastreaza contactul vizual dar eu las privirea in jos,dupa ma uit iar la el si el tot cu ochii pe mine era.
Imi copiaza pozitia corpului.
Tot timpul se aseaza ori in fata mea ori langa mine, mai mult se aseaza in fata mea.
Cand ma imbratiseaza un baiat se uita ciudat la mine.
Am stat cu un prieten si mi.am pus pana pe umarul lui,iar el cand a vazut a plecat de langa noi.
Nu prea vb cu mine, cu fetele de varsta mea nu prea vb doar cu cele de varsta lui.
Mentionez ca este 3 ani diferenta intre noi.

Răspuns Câştigător
| DaniAdrian a răspuns:

II placi, este gelos cand te vede in preajma altui baiat, te examineaza si te soarbe din priviri, ai spus ca nu prea vorbeste cu tine, cand prinzi ocazia sa fiti doar voi doi date la el, sau pune-i cateva intrebari, good luckwinking

1 răspuns:
| ClaryAdeleMorgensternFairchild a răspuns:

Eu cred ca sigur te place. Poate e timid sau avand in vedere diferenta de varsta ii e frica de cum o sa va priveasca ceilalti oameni. Daca si tu il placi du-te si vorbeste cu el