| AdaPanda248 a întrebat:

Heyy!
Dacă ai penetrare în fund fără protecție poți rămâne însărcinată?
Adică ceva gen să se scurgă lichidul spermatic spre vagin...din fund

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea ca sperma ejaculata in colon sa se scurga ulterior prin rect in exterior si de acolo sa se prelinga dar mai ales sa si ajunga astfel in vagin este practic aproape imposibil sa se realizeze. De asemenea pentru a ramane insarcinata ar trebui sa stii ca femeia ar trebui ca in perioada respectiva sa fie neaparat in perioada fertila. Deoarece altfel nu se poate rezulta ca prin acest mod de a se produce lucrurile, aparitia unei sarcini devine de domeniul stiintifico-fantasticului.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu. Tu iti dai seama ca trebuie sa termine IN vagin ca sa existe o sansa de a ramane? Sau crezi ca spermatozoizii zboara?

| Emilian65 a răspuns:

Daca lichidul scurs de la sexul anal a ajuns in vagin, este posibila o sarcina daca esti in perioada fertila.

| SorinelF86 a răspuns:

Ca sa ramai sau nu tine si de noroc sau ghinion depinde de unde privesti lucrurile
http://www.curierulnational.ro/......a+medicala

| Mindilica a răspuns:

Da, e posibil.

| AdaPanda248 explică:

De ce ar fi posibil?