| Soranaa a întrebat:

Heyy TPU! Aceasta este o intrebare pentru fete.
Cum pot sa ma imbrac ca o fata skater?
Raspuns urgent XD.Plz { se scuza categoria:p }
fundita.
Pa-pa

Răspuns Câştigător
| Crina1Irinaaa a răspuns:

...ma rog,.ia-ti pantofi dinaia grasi, chiar skateri mi se pare ca se cheama:X si mai ales ca vine iarnA. pantalonii mai largi nu stamti si un tricou larg cu un umar gol... fara decolteu, si poate si sapca.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti obosita si-ai pus aceeasi intrebare pe ambele nick-uri, dupa care ti-ai dat singura funda?
Tu stii.

| Barbiiie95 a răspuns:

Lasa nu te mai imbraca, c.ru` gol direct.

| ღNameღ a răspuns:

ASTA am raspuns eu la cealalta intrebare, tu ti-ai facut 2 conturi ca sa iti dai tu funde!
O SA iti inchida contul, o sa vezi!

| EmHinoki a răspuns:

Fata'skater laughing)? Ai putea incerca o pereche de pantaloni albastri/verzi...ma rog culori gen. Nu incerca galben! un tricou normal si pe deasupra o camasa descheiata. Una in carouri. In picioare...skateri sau conversi; d. Poti incerca si o sapca happy. Eu port da' ai grija ce alegi.

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Pai.te duci i new yorker si iti iei ce vrei si ce iti cade in mana pentru ca acolo sunt cum vrei tu si nu uita de skateri big grin