| Chriis a întrebat:

Heyy TPU...
am o intrebare...
cum sa ragusesc cat mai repede?
raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| iLuzye a răspuns:

Bea apa foarte rece cu foarte multa gheata in ea. Sau zbiara timp de vreo 10 minute.
Dar ma simt cam rea ca te indemn la ceva ce nu e bine.

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Tipa ffff da fff tare vreo 10 min, bea apa cu gheata...
Dar dc vrei sa ragusesti?:d

| DarkAngel_8410 a răspuns:

Mai intii alearga ca sa transpiri apoi i bea ceva foarte rece si stai la conditioner

| Metaloco a răspuns:

Tipa cat poti de tare si daca poti s-o faci din gat ragusesti cam in 1-2 ore la mine mergewinking

| alledawn a răspuns:

laughing manaca multa inghetata si chestii cat mai reci. Ai putea sa incerci sa si tipi si canti. O sa vezi ca o sa ragusesti rolling on the floor

| ana5792 a răspuns:

Sa tipi cat mai tare