| eusituimprnoi2 a întrebat:

Heyy TPU am o intrebare. daca o sa incep sa alerg o sa am fundul mai " bun"? Si daca da. cat timp?big grin

3 răspunsuri:
| Atzumy98 a răspuns:

Pentru intrebarea 1 :da o sa il ai super fundul daca alergi in fiecare zi pentru intrebarea 2 : o luna sau 2 maxim (:*) sper ca te-am ajutat

| andreyzor a răspuns:

Draga sportul face bine tuturor.Alergatul mai ales la fete, le modeleaza fesele si le vor avea mai ferme.Din cate stiu forma fundului se pastreaza atat timp cat tu faci sport, cu o dieta echilibrata scapi si de celulita si vei atrage multi masculibatting eyelashes

| Daria_8647 a răspuns:

Daca faci transplant de creier o sa fii mai desteapta :!