| CherryGirl67 a întrebat:

Heyy TPUbatting eyelashes
Am si eu nevoie de ajutorul vostrupuppy dog eyes

Am terminat clasa a 8a si peste o saptamana dau examenelestraight face
As vrea sa stiu cam ce v-a dat la examen anul trecut? si mate si romana(pentru cei care trec a 10a acumbatting eyelashes )

Va rog mult spuneti-mi si mieepuppy dog eyes

dau fundalove struck + votlove struck

va rog muultpuppy dog eyes

>`mescbig grin

2 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Bunaaaa big hug
si eu tot a 8-a suntwinking si ne-a zis profa sa cautam pe edu.ro ca acolo gasesti concret!

avand in vedere ca noi face pregatire 7 ore din 6, ... nu am nevoie! in orke caz stai linistita ca sunt ushoarewinking

bafta:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt a 9-a acum si anul'trecut evaluarile alea nationale au fost ft usore. Dificultati am intalnit la subiectul al2-lea,la argumentari, asta la romana iar la mate...pfff greu ca draq.de-abia am luat 8.
Mai am si acum foile dar mi-e lene sa scriu fiecare subiect.sad
Oricum, eu iti doresc succes :*:*