| sokey a întrebat:

Heyyy TPU! Buna. Ma numesc Adrian si fata pe care o plac Petronela. Vorbesc minciuni chiar o iubesc Am mers la plimbare cu ea etc... Si m-am hotarat sa o sarut. Am facut-o mi-a zis ca e in stare de soc si i-am mai dat un sarut. Am condus-o acasa la plecare inca un sarut dar problema e ca ea are prieten. Si vorbeam pe internet si nu s-a schimbat nimic. Si i-i-am pus o intrebare: "un sarut nu schimba nimic?" si a spus ca "uneori nu". Si am ramas blocat. Nu stiam ce sa ma fac. Eu vreau sa fie cu mine! O iubesc la nebunie! Cum fac?
Editare:
Acum mi-a spus ca vorbim dar ca prieteni. Off... Nu stiu ce sa mai fac. Am utitat sa mentionez ea are 13ani eu 15ani. One Love!

Răspuns Câştigător
| TheTelemea a răspuns:

Duel= lupta cu pistoale... cu mainile goale e plictisitor(daca nu include arte martiale si chestii gen Matrix), daca nu aveti cu ce va bate atunci scoate Chuck Norrisul din tine si rupe-l(ai putea sa il si omori(ar fi epic). Si oricum puneti-o pe aia pe care va certati sa asiste, respectiv sa filmeze rolling on the floor. Sa-mi dai si mie filmul, eventual sa-l publici pe Youtube, Facebook si alte site-uri d-astea.
La revedere si-un praz verde.

20 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu o mai intreba nimic, vezi-ti de iubirea ta si saruta fata ori de cate ori ai aceasta posibilitate, si nu numai.

| sokey explică (pentru neutrino):

Continua. Daca o s-o sarut asa pai ce va crede fata? O sa-si dea seama ca o voi saruta in ceva timp si va zice STOP nu mai vreau tongue. Tot ce sa fac e sa pun gaz pe foc. Va iesi mai rau.

| h3r a răspuns:

Păcat că ea nu! Și nici nu-i fata cuminte. N-o mai săruta data viitoare.
Las-o în pace.

| sokey explică (pentru h3r):

Am dat o editare: Uita-te iar.

| h3r a răspuns (pentru sokey):

Contează că are prieten! Nu-și vede de treaba ei.
Eu înțeleg că sunteți copii, însă vă jucați prea mult.
Dar să-ți explic! Tu te dai la ea, chiar dacă are prieten...ea se lasă sărutată și vorbește cu tine cu toate că stă cu altul. Ei bine, te asigur că o să-l lase pentru tine! Dar, cum l-a lăsat pe ăla, așa o să te lase și pe tine! Preferi tu așa?

| sokey explică (pentru h3r):

Da asta vreau. Pentru ca stiu ca o sa ma plcitisex cu ea odata si odata. Deci tot ce vreau e sa imi pun in creier ca sunt cu ea si sa fiu cu ea si dupa o saptamana ar putea pleca pentru ca eu mai am o iubita dar o vreau pe Petronela in primul rand.

| Danysan a răspuns:

Ia gata cu numele lasa-ti fata in pace ce conteaza laughing-Amice ea a ales dintr-e tine si ala ala a castigat e mai bunaciune -obisnuieste-te/.

| sokey explică (pentru Danysan):

E mai bunok o laie laughing. E un fraier nu stiu ce a vazut la mustaciosu' ala.

| TheTelemea a răspuns:

Ce nume frumos, Petronela. Stii de unde vine numele asta? Ei bine. probabil a fost nascuta la Rompetrol si ai ei erau oleaca beti cand i-au scris certificatul(sau poate doar n-aveau idei sad (ce tristut).

| sokey explică (pentru TheTelemea):

Buna asta rolling on the floor. Se vede ca tii cu mine. Pace, One Love!

| TheTelemea a răspuns (pentru sokey):

Omule. Fii atent. Propune-i sa se desparta de prietenul ei, zi-i ca oricum ala nu se compara cu tine si nici nu o iubeste, sa vezi ca o sa vrea. Si apropo, prietenul ei cati ani are?

| sokey explică (pentru TheTelemea):

De varsat ei de unde stii ca nu se compara cu mine si de unde stii ca nu o iubeste? Apropo: Cum adresez intrebarea cand sa-i zic ca sa se desparta de cheliuta ala?

| TheTelemea a răspuns (pentru sokey):

Explica-i ca nu merita sa fie cu taranul ala fiert si ca oricum mai mult ca sigur nu-l iubeste cu fata aia speciala a lui, fi amuzant draga, zi-i chestia asta intr-un mod haios si... ai cucerit-o. Sau ai putea sa-i provoci prietenul la duel si care castiga o ia pe Petronela aia.
P.S: daca nu va bateti tot degeaba laughing. Sa ma chemati si pe mine.

| TheTelemea a răspuns (pentru sokey):

Btw: Cearta fara bataie e ca nunta fara lautari.

| sokey explică (pentru TheTelemea):

Eu nici nu-l cunosc pe taranul ala. Dar acum mi-ai dat o idee. Chit ca mie nu imi place sa distrug relatii dar pe asta o voi savura. Nu cred ca il va mai iubi fara dinti in gura laughing. Prin duel la ce lucruri te referi ianfara de bataie? Ciocanele ce? rolling on the floor [GLUMEAM cu ciocanelele laughing.]

| TheTelemea a răspuns (pentru TheTelemea):

Sau macar lasa-l lat. Sa apari in ziar, sa fii star(te va ajuta s-o impresionezi p-aia).

| TheTelemea a răspuns (pentru sokey):

Duel= lupta cu pistoale... cu mainile goale e plictisitor(daca nu include arte martiale si chestii gen Matrix), daca nu aveti cu ce va bate atunci scoate Chuck Norrisul din tine si rupe-l(ai putea sa il si omori(ar fi epic). Si oricum puneti-o pe aia pe care va certati sa asiste, respectiv sa filmeze rolling on the floor. Sa-mi dai si mie filmul, eventual sa-l publici pe Youtube, Facebook si alte site-uri d-astea.
La revedere si-un praz verde.

| Roland22 a răspuns:

Cauta alta sau ignor-o un timp, ignoranta doare

| Regina2001 a răspuns:

Din cate se vede.tu iei o relatie cu ea in gluma si asta nu e bine. Daca tu o iubesti cu adevarat incearca sa o cuceresti dar daca tu vrei doar sa fi cu ea si dupa sa-i dai papucii...ea va suferi (daca te iubeste) Daca tu nu vrei decat o saptamana cu ea, uit-o. Daca iubesti o persoana nu ai cum sa te plictisesti de ea, insa daca o faci nu ai iubit-o niciodata cu adevarat. happy

| sokey explică (pentru Regina2001):

Da... o iubesc tare dar stiu ca va trece odata de asta spun ceea ce am zis mai sus.