| RelaX1 a întrebat:

Hi all big grin Deci sa incep, La scoala sunt in clasa cu o fata de care imi place, ea mai tot timpu m-a ia in brate imi spune daca stiu cat de mult ma iubeste si din astea. Cand o intreb da ii place de mine nu zice nimic laughing ce sa facwinkingP. s O mai supar si eu cateodata >big grin

Răspuns Câştigător
| roxymaria a răspuns:

Frumoslove struck pai...thinking iesiti si voi doata numai voi doi si cand gasesti momentu potrivit apropiete de ea si sarut`obatting eyelashes

4 răspunsuri:
| X a răspuns:

Ma voi nu intelegeti ce inseamna prietenie si iubire. Exemplu o fata se joaca cu un baiat, il pupa etc etc...chiar daca nu-i place de el ci pur si simplu pentru ca o baga in seamna iar ea place pe altu pe care nul saruta nu prea vorbeste cu el etc...Stiu ca n-am fost prea clar dar sper ca intelegi. Oricum daca vrei poti incerca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateodata faza cu suparatul chiar e o portita spre ceva mai multwinking cel putin daca te placewinking

| essy a răspuns:

Da un caz deosebitlaughing
sunt multi factori ce pot intervenii in relatia voastra
unul dintre el poate fii si din cauza prietenelor eibig grin

| fuzzy a răspuns:

Mhh cred ca face misto de tineoh go on