| FLORINNN12345678910 a întrebat:

Deci i-am spus unei fete ca o plac, ea a spus ca sunt dragut si simpatic si ca ma simpatizeaza, dar a zis ca nu vrea sa fim ceva mai apropiati. Cu toate acestea, la scoala ea vine la mine, ma ia in brate sau eu o iau pe ea in brate si imi spune ca sunt dragut sau vine si imi spune ca vrea imbratisare. Dar problema a inceput acum 2 saptamani, ca ea il place pe un baiat de la mine din clasa care e cel mai bun prieten al meu, il stiu de 8 ani si el tot zice ca fata de care spun eu acum tot il place si el nu o place, nici nu o suporta, se comporta oribil cateodata cu ea dar ea tot il place. Ce sa fac? Sunt foarte trist... ma cam doare faza cu nu-ul din partea ei. sad

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Mane,daca esti curajos, mai intreaba o data daca vrea sa fie impreuna cu tine. spune-i ce vrei de la ea, ce simti pentru ea. daca te refuza distanteaza-te de ea si cauta-ti o alta fata

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ea a ales sa fie prietena cu un coleg de al tau, inseamna ca pe tine nu te vrea ca prieten.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Esti a 5-a roata de la caruta pentru ea.cand se comporta prietenul tau urat cu ea sare in bratele talesad.

| FLORINNN12345678910 explică (pentru SergiuBoss11):

Nu de fapt el se comporta mereu urat cu ea si eu cu ea ma inteleg fff bine

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru FLORINNN12345678910):

Da,asta ziceam si eu.cand se comporta ala urat cu ea, vine la tine in brate.

| FLORINNN12345678910 explică (pentru SergiuBoss11):

Si mereu ma ia in brate fara motiv sad

| FLORINNN12345678910 explică (pentru SergiuBoss11):

Pai aici ce ar trebui sa fac sa rezolv problema?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru FLORINNN12345678910):

Mdeh,din experienta iti spun ca nu iti va merge cu ea. daca nu-l mai placea pe prietenul tau, va gasi pe altul, iar pe tine te va tine pe veci in friend zonethinking

| FLORINNN12345678910 explică (pentru SergiuBoss11):

Mersi foarte mult! M-ai ajutat foarte mult!

| FLORINNN12345678910 explică (pentru SergiuBoss11):

Ok mersiii!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru FLORINNN12345678910):

Sa-mi spui cum s-a terminat.

| FLORINNN12345678910 explică (pentru SergiuBoss11):

Pana la urma mai tine legatura cu mine dar eu nu. Ma tot intreaba si ma suna imi da si mesaje daca mi-a spus ceva prietenul ala al meu daca o place sau nu. Si daca zic ceva sa zic fix ce a zis el si sa-i explic totul... si zice ca daca il fac sa recunoasca ca o place imi face lipeala cu una dar na e tot vrajeala...

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru FLORINNN12345678910):

Mane,daca esti curajos, mai intreaba o data daca vrea sa fie impreuna cu tine. spune-i ce vrei de la ea, ce simti pentru ea. daca te refuza distanteaza-te de ea si cauta-ti o alta fata

| Atlas33 a răspuns:

Vom continua sa iubim pe cei ce nu ne iubesc si vom fi iubiti de cei ce nu ii iubim.