| anonim_4396 a întrebat:

Hi`! Am si eu o intrebare. Tocmai m-am despartit de prietenul meu pentru ca l-am vazut cu fosta lui prietena cu care a fost impreuna 2 ani. Baiatul respectiv "s-a tinut" dupa mine timp de 3 luni si pana la urma am ajuns sa fim impreuna. M-a mintit cum ca merge acasa de la scoala si l-am vazut stand de vorba cu fosta si cu mai un baiat. El spune ca a fost doar la acel baiat dupa care mergea acasa. Nu am vrut sa-l ascult si acum incepe din nou sa fie gelos si sa se uite urat la baietii care vorbesc cu mine. Ce parere aveti?:-s [funda straight face]

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Mai pot să zic altceva decât că este un nesimţit? Scuză-mă, dar gândesc logic. Cum îşi permite să aibă tot el pretenţii şi crize de gelozie având în vedere că a făcut ce a făcut şi că deşi i-ai acordat o a II-a şansă a continuat să se întâlnească cu fosta?
Dă-i papucii urgent!

Baftă!

1 răspuns:
| NCeausescu a răspuns:

Parerea mea este sa il parasesti deoarece, daca l-ai vazut de 2 ori cu acea persoana, e clar ca sta cu tine -din interes- sau doar asa sa isi bata joc de tine. Nu te mai gandi la el exista multi baieti pe lumea asta...