| inger-ranit a întrebat:

Hi! Pai, am nevoie de niste porecle pentru yubitul meu... el imi zice "bubu", iar eu nu stiu cum sa-i zic, pentru ca "tzontzonel" nu ii place :X

am nevoie de sfaturi... plzzz

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Bebilica! TzuTzu! Bibi! Depinde cum il cheama! Poti alinta numele lui sau sa il faci tu sa sune frumos. exemplu: Robert - Rob, Roby, Robitza laughing! Succes kiss

11 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Ubu si el ubatongue

| tyana a răspuns:

Bibu.se aseamana cu bubu.

| alinuta113 a răspuns:

Iuby, haiat, habibi, pisi, puiu, puiutu, ceva de genul asta! vezi cjiar daca gasesti alt ceva sa nu sa se simta prea jenant ca nu toti vedem lucrurile la fel! succes

Răspuns utilizator avertizat
| D A R i U t S s A a răspuns:

Puiutsu meu happy
gurita.

| Allegria a răspuns:

Tzontzonel chiar suna naspa laughing
nu stiu
incearca ceva de genu`...baby,iubi,pisu...sau."maa"!laughing

| inger-ranit explică:

Il cheama alex tongue

| tomtom_7971 a răspuns:

Zii si tu... putulica de exemplulaughing

| frumusik_6841 a răspuns:

Puiutzu sau Iubitubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubiriciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frateeee.ma lasi. zii km ai chef intrebere mai stupida ca asta nu am mai intalnit...sunt oamnei care au probleme p siteul asta si tu intrebi ceva ce nu are nici un sens