| MissKatherine a întrebat:

Cu-mi sa-mi recapat prietena?
Ii place de yubitul meu

Răspuns Câştigător
| emillie a răspuns:

Spune-i ca daca vreti sa fiti in continuare prietene trebuie sa renunte in a spera ca va putea fi ea cu prietenul tau, daca nu accepta atunci n-are rost sa fi prietena cu ea.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exista doua variante:
-schimbi prietena
-schimbi iubitul
Eu i-as schimba pe amandoi. A, stai deja am facut-olaughing

| Floreenofficial a răspuns:

Pai mai vrei sa fii prietena cu una care vrea sa-ti fure iubitu pe fata?straight face crezi ca se merita?straight face

| Aly_3645 a răspuns:

Buna eu zic sa vorbesti cu prietena ta.
Ii spui ca ea fiind prietena ta ar trebuie sa incerce sa il uite.Este iubitul tau si tu esti cu el nu ea. Daca ea incearca sau va incerca sa se dea la el atunci inseamna ca nu iti este o prietena adevarata.
Daca va vrea sa fiti prietene in continuare, atunci va face un mic compromis si il va uita, iar daca nu il v-a uita si se va da la el, atunci inseamna ca nu iti este o prietena buna. Cel mai important este sa vorbesti cu ea deschis.
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| snowflake a răspuns:

Wow!
ori esti analfabeta, ori vrei sa pari mai shic! auzi "cu-mi" si "yubitul". da-o dracu' de treaba, cum de aveti si "yubit" cand ar trebui sa mergeti la scoala! eventual si cateva meditatiiwinking

on topic: ii place, nu e problema, mai problema ar fi ca si lui sa ii placa de eawinking

| snowflake a răspuns:

Savantule, hai sa-ti tai din elan. nu sunt un el, ci o eawinking
si nu, nu incerc sa ma fac auzitawinking, cine trebuie ma audewinking

numai ca ma zgarie pe retina oamenii astia care nu stiu sa scrie, dar de probleme nu duc lipsa, slava domuluiwinking

| snowflake a răspuns:

Mea culpa, dar chiar nu imi e rusine laughing

| snowflake a răspuns:

Zau ca nu ma intereseaza voturile unor persoane laughing
dar sincer, o sa tin cont de sfatul tau - cel cu amuzatul tongue

| scientist a răspuns:

"snowflake"
Incerci sa te faci auzit laughing?
Analfabet infect ce estilaughing
Chiar nu inteleg ce te deranjeaza confused thinking / sau care e problema ta...

| scientist a răspuns:

Poti foarte siplu sa ignori aceste persoane no talking nu sa ii ataci } daca. CoSmYsWeEtCanDyzz" este foarte sensibila la commuri de genul" si se sinucide sad nu e pacat?
Dupa ce ca e tradata si de prietena si de iubit ii mai bagi si u un cutit in pipota laughing
Rusine sa-ti fie! laughing baby

| scientist a răspuns:

pffff te a bifat cineva la stupid baby< si nu sunt eu ala laughing
Problemele gramaticale sunt minore laughing in comparatie cu nivelul minciuni laughing
Eu sunt de parere ca acest site ar trebui sa se numeasca : hai sa radem ' amuza te si tu " etc'
Categoric e cel mai comic forum laughing
DEspre Dragoste & sex nu mai zic laughing