| teroalex008 a întrebat:

Am vorbit ceva timp cu o fata pe mess si ma inteleg foarte bine cu ea. Mi-a dat web, hi5, eu poze, am vorbit cu orele si am pierdut notiunea timpului. La inceput scopul conversatiei era altu` dar pe parcurs am vorbit foarte multe lucruri. Problema este ca ea e din Arad iar eu din Bucuresti. Am intrebat-o daca a-si fi mai aproape de ea daca ar vrea sa fim impreuna si mi-a dat un raspuns pozitiv. Acuma stiu ca nu putem fi impreuna din cauza distantei dar nimeni din liceu, anturaj, din viata me-a de zi cu zi nu este ca ea sau cel putin nu am intalnit asa o persoana. Unii o sa mai spuna ca nu pot sa imi dau seama cum este acea persoana in realitate dar a spus ceva de genu `` Cum ma comport pe mess ma comport si in realitate`` si mi se pare foarte special acest lucru. A-si vrea sa stiu ce at-i face voi in locul meu sau nah un sfat atunci. Merci si bafta. O sa va ajut si eu cu raspunsuri ca intodeauna.

3 răspunsuri:
| Mrlove a răspuns:

Pai. este o problema dupa cate vezi si tu, cred ca nu ai mai mult de 15-17 ani deci nu poti sa te muti cu ea sau in zona. nu prea ai ce sa faci cu relatiile la distanta. este foarte greu sa stai cu o persoana pe care nu ai vazut-o in realitate pana acum, dar daca o vrei cu adevarat du-te cu prima ocazie in aradwinking si vorbiti dar sunt putine sanse sa se formeze o relatie si sa reziste bafta

| Bloondyna a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce as face in locul tau dar eu sunt cel putin de parere ca relatiile la distanta nu merg... Nu ca as fi negativista sau ceva de genu dar stiu senzatiile ca de cate ori iese afara daca se saruta cu alta sau daca decide ca nu mai poate continua, eu nu pot trai asa dar daca dragostea voasrta este chiar asa de mare ar putea merge dar faza nasoala ca pana va intalniti ar putea trece o perioada mare... chiar imi pare rau pentru tine ca se pare ca chiar tii la fata asta. Eu zic ca ar fi mai bine sa discuti cu ea si sa vedeti si voi ce vreti, puteti alege sa lasati perioada asta libera si cand o sa puteti sa va intalniti sa stabiliti o intalnire sau nu stiu. Tu trebuie sa gasesti in tine raspunsul ce vrei de fapt. love struck

| deeaa_8990 a răspuns:

Poate o cunosc.si eu sunt din arad