| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! Ce faceti? Voi cum va alintati iubitu/iubita? Funda! [la cele mai frumoase alinturi`] :X

Răspuns Câştigător
| Tormentor a răspuns:

Iubi pisoiasi motanel dragostea mea viata mea

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Salut, uite acasa stau si incerc sa ma simt bine, nu am prietena.

| Crisu a răspuns:

Nu mai am, dar imi plac gen: pui, bebe, ingeras, pisoias, iubitu`, iub [si alea care o sa vi se para cocalarisme] sufletelul meu, inimioara mea, viata mea laughing

| forever4you a răspuns:

Ii spun pe nume Stefan, si cand ma mai alint pe langa el ii spun yubitzelul meublushing

| BlueHusky a răspuns:

Janghina.

| Allexutsa_8314 a răspuns:

Ne alintam cu : bebe, iubire, dragoste, ingeras, el imi spune :printesa mea, frumoasa mea... mai multe

| Daria a răspuns:

Tampiteel, honey sau pantera.rolling on the floor
ciudat, nu? El mie imi spune oitza.batting eyelashes

| vOdK a răspuns:

Injurando laughing) ca nu mai am laughing)

| Maya_9911 a răspuns:

Iubby, iubii, beibb

Beibii, baby, Boo, mitsu

Bebitsu :-x

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Iub, pui, ciucalata mea (ca are pigmentul mai inchis), ingeras, pupacila, mumosul meu, iar el imi mai zice si mami sau gâză pe langa cele pe care le folosesc eu

| ilegale a răspuns:

Pisicot :X sau Soricelul meu iubit :X

| madalyna a răspuns:

Pui, motanel, beby, dragoste etc

| Vampii a răspuns:

De obicei ii zic matzule sau printisor dar cateodata ii zic si ingeras si zana:X

| BuBuLiiNa :x a răspuns:

Iubii` love struck Pissu` love struck Ursuletsslove struck