| ZUzulikii a întrebat:

Voi cum va alintati iubita/iubitu?batting eyelashes

14 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Putza bleaga, putzic mik

| VacutzaRoscata a răspuns:

ReiVan,nu imi iau bataie deloc

| chelie91ptm a răspuns:

Pui, gaza, ganganie; x

| BroascaCuElice a răspuns:

Curva micapuppy dog eyes

| nicoleta01 a răspuns:

Pentru iubitul meu :, pisoias, pisoi mic, puiut, iubirea mea, dragostea mea, viata mea, sufletel, spiridus, ratoi, puiu meu, broscoi, iepuras, printu mea, inima mea, tati, frumosu meu, sexosul meu, dulceata mea, bombonel, capsunica, piticut, maimutel, iubitel, brotacel, ursulet, ingerasul meu, beibi, zapacila, vagabontul meu, zapacitul meu si oricum imi vine pe moment love struck il iubesc enorm happy. pupici for you

| pitiqtsa a răspuns:

Beiby,baiathu meu,ingerashu meu,pitiq meu,iubitule, pisiq meu viata mea,iubitha,vagabonthu meu,printsishoru meu,taty,imimioara mea,puiu meu,frumosu meu,capsunika mea,sufletselu meu, piciu meu, iubirika mea, angel mu:Xlaughing etc acum km imi vine pe moment dc ai ramas fara inspiratie?laughinglaughing tongue

| unicul a răspuns:

Dulceata ingeras iubire mi amor etc

| ReiVaN a răspuns:

@VacutzaPoartaTanga si cata bataie iti iei?

| chibiusa a răspuns:

Il cheama cristian si-l alint cristi (destul de rar ce-i drept, de cele mai multe ori ii spun cristian).
nu sunt pipita de aia belaga si nici el muiere deghizata in barbat incat sa ne zice "iubitel, zaharel" sau ce idiotenii in genul asta mai exista.

| Tinkabell a răspuns:

Cu ce ii place daca ii place sa il sarutzi atunci il sarutzi. daca ii plac bomboanele atunci ii dai bomboane, pot fii unele specialeebatting eyelashes

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Pasarika mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua ne place sa ne spunem''amo''":X:X:X

| ShiviShivany a răspuns:

Bombonel, iubi

| dede_5241 a răspuns:

Sincer in general ii spun pe numehappy dar cateodata il mai alint spunandu'i "boule" happy daca i'as spune "puisor" l'as jigni deoarece un puiut nu costa mult doar 2-3 lei, dar un bou costa cateva mii de lei tongue...laughing totul e din iubire :X tongue