| ViataBateFilmul a întrebat:

Hi TPU.
Sunt intr-o situatie urat, nasoala...nu va imaginati.
am nevoie de sfaturi va rog.
am vorbit cu tovarasi/prietene si nu stiu cum sa fac. O iubesc enorm de mult si nu stiu ce sa ii spun... mereu cand o vad imi bate inima foarte repede.
Deci pur si simplu o iubesc sau asta cred eu.
P.S.(sunt baiat) Va rog frumos nu o luati ca pe o gluma si ajutati-masad

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu te mai stresa atat,poate faci riduri.
Am inteles,o iubesti.
Incerca sa-i spui si ei ce simti, poate e ceva reciproc.
Porta o discutie relevanta cu ea si benefica pentru voi.
Daca nu vorbesti deschis cu ea si stai si te plangi, nu rezolvi nimic.
Daca te refuza, asta e, mai sunt si alte fete.
Nu e capat de drum.

Răspuns utilizator avertizat
| ThePunkGuy34 a răspuns:

Mai intai trebuie sa te calmezi si sa incerci sa-i iei id de mess sau facebook sau alte intermedii de comunicare, si sa incepeti sa vorbiti. Daca ea accepta sa vorbiti ore in sir pe net si daca puteti muult si in realitare.Incearca mai mult in realitate ca prin asta va ve-ti cunoaste mai bine. Daca accepta sa vorbiti muult inseamna ca acesta este un pas si e posibil sa te placa.Al doinea pas trebuie sa-l faci TU.Ori in realitate (este mai bine) ori pe internet, sa-i spui ce simti pentru ea, si daca si ea simte la fel. Daca nu, nu te afunda intr-o rusine imensa daca zice nu.Mai sunt muuuuuuuuulte fete in lume.Bafta!

| Alexutza1312 a răspuns:

Bate-i apropouri ca sa fiti impreuna sau daca nu merge spune-i ca o placi.Fa tu primul pas!

| pytyk001 a răspuns:

Incearca sa ii vorbesti incearca sa ii spui sa o faci sa vada ca o iubesti daca nu te crede demonstreazai fa-o sa inteleaga ca o placi cu adevarat