| yappi a întrebat:

Iar il aduc in discutie pe fostul prieten. Cum a venit zapada ma pune pe jos si imi da zapada de cate ori are ocazia cand mergem in clasa si tot ofera sa ma ajute sa imi scot zapada din hainehee hee. Astazi am avut ore in laborator si el si'a luat ghiozdanu si mi-a dus si mie cartile dar can o prietena i'a cerut sa ii duca si ei cartile dar nu a vrut.In fine in final as vrea totusi sa il inteleg cateodata simt ca ma place di in privirile lui vad asta cateodata vad in ochii lui parca o obsesie nici nu stiu sa o descriu dar de exemplu din bagatul asta la zapada ce pot sa inteleg ca pe mine de fiecare data cum ma prinde cum ma pune pe jochee hee. Vreau sa stiu ce e cu el ce vrea de la mine caci si mie inca mai imi place de el si as vrea tare mult sa ne impacam. FUNDA:*

2 răspunsuri:
| elenac a răspuns:

Sa inteleg ca ai mai fost cu el?! cand te ajuta sa-si scoti zapada, suprinde-l.saruta-l! si dupa ceea te faci ca si cum ar fi ceva natural! daca te vrea inapoi o sa incerce sa te sarute si el!

| LonelyAngel95 a răspuns:

laughing Vrea baiatu' sa te impaci cu el...
smug
abordeaza-l si tu, propune-i sa iesiti undeva si vezi cum reactioneaza!