| anonim_4396 a întrebat:

Idei de cadouri specifice crăciunului pentru fete, respectiv băieți? Fără bunuri materiale!

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sex salbatic

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

La cabana, pe hol, dupa ce se intoarce aia de la baie laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Exact

| mislove a răspuns:

O idee geniala de cadouri care nu costa decat putin timp si implicare este consrituita de biletele cu promisiuni
Ele constau in niste hartiute albe su colrate pe care sunt scrise diverse activități pe care sa le faci.
De exemplu biletele cu
. treburi casnice ( pentru colegi de apartament, parinti, iubit)
. imbratisari
Poti sa scrii orice esti dispus sa faci in schimbul biletelelor. Exista o singura limita IMAGINAȚIA TA❕❗❕❗❕