| Xstina a întrebat:

Ieri am iesit afara cu un fost coleg de generala R. Am inceput sa vorbim, faza e ca la un momentdat ne-am sarutat, dar R a zis ca nu poate sa fie cu mine pentru ca o alta fata A, prietena comuna cu noi si acum cativa ani a fost prietena mea cea mai buna. Motivul a fost ca o sa ne certam eu cu A din cauza lui si a zis ca nu vrea sa ne piarda pe niciuna. I-am zis ca il inteleg si ca daca vrea sa fie cu A sa fie cu A, dar a zis ca stie ce o sa simt si nu vrea sa sufar. Mi-a dat de inteles ca ar vrea sa fim impreuna, dar e la. mijloc tipa asta. Nu vreau sa renunt la el... ce fac?

6 răspunsuri:
| Iulitta a răspuns:

Motivul a fost ca o sa ne certam eu cu A din cauza lui(ce cocos mare se crede) si a zis ca nu vrea sa ne piarda pe niciuna.= intre doua nu te ploua dar nici bine nu-ti e.
Bate-i niste apropouri lui A, daca se poate, si vezi ce gandeste despre el si oricum EL, marele El nu-mi pare din ce ai scris mai sus ca te-ar place in vreun fel ci vrea doar sa se joace!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pai cred ca el e nehotarat.Nu e bine sa,, cazi,, la mijlocul unei relatii. Tipul poate iese si cu a 3-a, dupa cum pare.

| NnDWtf a răspuns:

Prietena mea, ce ti-a dat el de inteles a fost ca vrea sa fie cu amandoua in acelasi timp si tu sa pastrezi secretul.
Nu faci nimic, lasa-l cu "A"

| LisaZafre a răspuns:

Da-i cu flirt tipei devil

| GuitarFly a răspuns:

Nu renunti la el, ramai prietena cu el, oricum, daca v-ati sarutat, e ca si cum ati fost impreuna cateva clipe. happy

| LoveChocolatexD a răspuns:

Daca esti foarte buna prietena cu ea nu ar trebui sa fi cu el, pentru ca poate ea tine la el si sunt mare sanse sa o ranesti. Dar daca el tine foarte mult la tine ar trebui sa-i spuna fetei cu care este ce simte... sa nu stea cu ea doar de teama ca o s-o piarda. Incearca sa vorbesti mai deschis cu el despre asta. Si gasiti o solutie impreuna. Dar daca tu ti la el si el la tine ar trebui sa luptati pentru voi. Succes :*.