| Deniiisa a întrebat:

cunosc un baiat de cand eram mici si ne-am inteles tot timpul bine, problema este ca eu am ajuns sa il iubesc. I-am sus ce simt pentru el, dar a spus ca nu e pregatit pentru o relatie dar ca va tine cont de ce simt eu pentru el si sa nu i-au ce spune ca pe un refuz ( adica ca el nu si-ar dori) am continuat sa vorbim, dar cu timpul am ajuns sa ne certam si i-am sus sa nu mai vorbim pentru ca imi fac rau mie, dar el nu vrea spune ca el vrea sa vorbim ca ne intelegem bine. am tot continuat sa vorbim apoi nu am mai vorbit deloc. l-am sters de la prieteni pe facebook si aseara a intart pe mine, ca ce mi-a facut sa il ster si ne-am tot certat i-am spus ca eu nu pot sa fiu prietena cu cineva pe care iubesc, si chiar nu inteleg ce il deranjeaza, nu-i place nici ca nu vorbim dar nici nu vreau sa fim impreuna. Sfaturi va rog. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

OFFbig grineci cum ai putut sa ii stergi de la prieteni? :o e ceva foarte grav l-a afectat enorm asta. Vezi daca mai respira.
ON: Te-a refuzat pe scurt. Mai vrei ceva de la el? daca nu treci la altul. daca da. continua sa suferi

| mat31new a răspuns:

Ce m-as baga in pielea lui.