| bluedeyutssa a întrebat:

Ieri de la niste saruturi mai pasionale am ajuns pana la petting cu iubitul meu,pentru mine fiind prima oara cand am facut asta si s-a ajuns pana la a'mi baga degetul in vagin, am simtit o mica durere zic eu normala, se poate sa ma fi dezvirginat si sa fi scapat asa usor de acest mare moment? Tin sa mentionez ca oricum avem o relatie serioasa si in viitorul apropiat probabil ca v'a urma si prima noapte de dragoste.

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru0007 a răspuns:

Se poate, depinde cat de adanc ti l-a bagat.sau poate te-ai speriat tu pentru ca facuse asta prima data

| wolder a răspuns:

NU exista test de virginitate! ce tot minte fetita aialaughing?
Daca nu erai suficint de excitata de asta te poate durea.
Nu am de unde sa stiu daca mai esti sau NU virgina. pot doar sa ma dau cu parerea si cred ca da.
DUPA ce ai facut sex atunci nu mai esti virgina. Himenul se poate rupe din multe motive si himenul nu inseamna virginitatea.

| neutrino a răspuns:

Depinde de lungimea degetului lui.

Răspuns utilizator avertizat
| SyndicateW a răspuns:

Virgina NU mai esti deci prima ta noapte de dragoste s-a dus, virginitatea nu o pierzi cand te penetreaza o pierzi cand iti daruiesti corpul acelei persoana pentru a obtine placeri sexuale. Tu nu mai esti virgina si prima ta noapte de dragoste a fost consumata.http://psiholog-irinanovac.blogspot.ro/......cisiv.html

| StefyDaniel0102 a răspuns:

Nu cred ca acest lucru e posibil...

| georgika94 a răspuns:

Nu cred ca e posibil sa te dezvirginat daca asa crezi fa-ti un test.

| bluedeyutssa explică (pentru georgika94):

Ce test? happy

| georgika94 a răspuns (pentru bluedeyutssa):

Este un test pentru asta si daca nu sti ce test du-te la farmacie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru georgika94):

daca nu ai inteles nu mai raspunde, te rog, fata vrea sa stie daca mai este virgina sau nu, nu insarcinata pecum cred eu ca ai inteles tu

| bluedeyutssa explică (pentru anonim_4396):

Din cate stiu eu nu exista teste de virginitate, exceptand controlul ginecologic

| anonim_4396 a răspuns (pentru georgika94):

Este foarte posibil asta, depinde cat de adanc a intrat degetul sau cat de brutal a fost el, se poate si de la unghie sa te fi zgariat, daca si cand o sa faceti dragoste o sa fie tot asa de brutal nu e de bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru bluedeyutssa):

Mai, daca iti spun ca nici ginecologul nu are cum sa-si dea seama daca mai esti virgina sau nu, ma crezi?

| bluedeyutssa explică (pentru anonim_4396):

Asa are grija in sensul ca m'a intrebat daca ma doare sau daca vreau sa se opreasca doar ca el de felul lui e mai brutal la chestiile astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bluedeyutssa):

Pana la acea mare noapte de dragoste ar fi cazul sa va informati de pe net ce si cum stau lucrurile cu actul sexual, multe fete au ramas cu sechele dupa primul act sexual, cati ani aveti?

| bluedeyutssa explică (pentru anonim_4396):

Eu 17 el 19, el are experiente sexuale in spate doar eu sunt incepatoare

| anonim_4396 a răspuns (pentru bluedeyutssa):

Are experiente sexuale si e brutal? numai u bolnav sau un nestiutor se compoarta asa, scuze dar am mare dreptate

| Azµre a răspuns (pentru bluedeyutssa):

Doamne ce minte să aibă să zică test de virginitate...

| bluedeyutssa explică (pentru anonim_4396):

Imi poti lasa un id ceva printr'un mesaj daca se poate.

| alexandraloredana1993 a răspuns:

Nu esti dezvirginata...ca sa fii dezvirginata trebuie sa ti se rupa himenul :* sugereaza-i prietenului tau sa fie mai delicat :*