| RAY a întrebat:

Imagineazati ca te-ai indragostit de iubita prietenului tau cel mai bun, ce faci?

asta e intrebare din serialul friends

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nimic nou sub Soare!
Intotdeauna Viata bate filmul!
Se poate intampla, se poate face si mai mult, depinde de multi factori variabili si imprevizibili.

| Drimmero a răspuns:

Ce sa fac, daca e luata imi voi cauta alta,, doar nu stric o relatie serioasa.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai vazut serialul man?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu, raspundeam doar pe subiectul intrebarii/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Hai sa facem o drama, iubesc dramele, daca te-ai intelege foarte bine cu fata aia dar ai afla ca intre doi e o iubire la distanta ce ai face?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca eu m-as intelege bine cu o fata, as iubi-o,, dar intre noi e distanta ce as face? m-as asigura in primul rand ca e o iubire reciproca, iar apoi voi incerca impreuna cu ea sa facem posibil sa delimitam distanta, sa ne putem vedea.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cum te-ai asigura ca e o iubire resiproca daca sunteti la distanta?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Dupa un anume timp iti dai seama ca e reciproca atunci cand ea face tot posibilul sa te tina langa aproape, incearca sa te faca sa te simti bine in compania ei, realizezi si tu niste chestii.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Daca faceti sex la telefon se confirma?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

O chestie de genul poate sa-ti confirme, dar nu in totalitate, mult mai multe lucruri iti confirma asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AR fi haios, zic eu. Nu stiu ce as face laughing. Daca ma gandesc la sotia prietenului meu bun, pai aia nici batuta nu ar renunta la el, nici pentru Brad Pitt (frumos), nici pentru Einstein (inteligent), nici pentru nimeni. Deci din start ar pica ideea ca ar pleca de la el pentru mine sau altul laughing. Si e prea religioasa sa insele. Si daca se ajunge la inselat clar nu ii sunt prieten si nici aia nu ii este sotie. Ci eu un jeg si aia o curv@. Eu am o intrebare mai buna pentru tine. Ce te faci daca iubita/sotia prietenului tau cel mai bun vrea sex de la tine? Cum ii spui lui asta? E normal ca ala sa o creada pe ea intai si dupa pe altii. CHiar am citit despre chestia asta zilele trecute, o poveste asemanatoare. O situatie foarte de rahat.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce te faci daca iubita/sotia prietenului tau cel mai bun vrea sex de la tine?
buna intrebare, daca as avea un prieten care sa imi fie frate cu adevarat as refuzao clar, i as spune lui ce mi-a propus ea, am o varsta man cand ma gandesc la ceva serios nu doar la sex, as vrea o relatie serioasa, matura, iar cu aia clar nu as avea ceva, ce personalitate are sa faca asa ceva