| DonyHD a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata laughing poti sa te indragosteti de cineva dintr-un serial/film? eu de exemplu ma uit la serialul Friends si cred ca m-am indragostit de Jennifer Aniston. adica cand o vad parca am sentimente e ca si cum as vedea o fata pe care o iubesc aceiasi senzatie e prima oara cand mi se intampla asa ceva. vi s-a intamplat si voua asa ceva? funda+voturi

Răspuns Câştigător
| hippy16 a răspuns:

Incearca sa iti revi:d sincer acum, e impoibil

5 răspunsuri:
| Doru19999 a răspuns:

Ma sincer trebuie sa nu iti mai placa de ea si sa gasesti pe cineva cu care ai sansewinking
Funda?

| hippy16 a răspuns:

E cea mai mare porcarie pe care am auzit-o laughing mi se pare imposibil sa te indragostesti de o persoana pe care nu ai vazut-o in viata tarolling on the floor

| DonyHD explică (pentru hippy16):

Pai de aia am si zis ca este o intrebare ciudata laughing si mie mi se pare ciudat nu mi s-a mai intamplat pana acum. dar sunt multe ciudatenii pe asta si credeam ca nu sunt singuru dar se pare ca sunt un ciudat sad

| DonyHD explică (pentru hippy16):

Atunci de ce voi fetele mereu ziceti vai il iubesc pe Robert Pattinson din Twilight(am dat un ex) sau il ador pe nu stiu cine din nu stiu ce serial?batting eyelashes

| hippy16 a răspuns (pentru DonyHD):

Incearca sa iti revi:d sincer acum, e impoibil

| Sorin_Adrian_1993 a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru acum, deci nu esti singurul. Tocmai am terminat de vizionat tot serialul si ma simt foarte deprimat si as vrea sa mai vad in continuare, toata viata m-as fi uitat. In episoadele cand rachel il saruta pe joey sau cand ross nu ii putea spune ce simte pentru ca mereu intervenea ceva parca mi se rupea inima.