| celmaitarenume a întrebat:

Imi miroase penisul foarte urat si nu e din cauza ca nu ma spal pentru ca ma spal foarte des, cam odata pe saptamana. din ce cauza miroase asa urat? e posibil sa am vreo boala ceva?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu vorbești serios cu o dată pe săptămână sau faci mișto de noi?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa te speli zilnic ca de aceea miroase, spala te ca se adună microbi brînză aia pute.

| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la un cabinet de boli dermato-venerice, pentru ca-i vorba de o boala cu tansmitere sexuala, in cazul tau, care nu trece de la sine, dar poate infecta si afecta organele reproducatoare si apartul urinar in acelasi timp, fiind comun cu cel reproducator.

| Violleta2022 a răspuns:

Apropo, spalatul ala cu APA CALDA SI SAPUN trebuie sa se intample ZILNIC, pentru ca asa este normal si sanatos, la toti oamenii!
Tu nu ai primit educatia asta, de la parinti?

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Cred ca-i vremea sa intri in randul oamenilor normali si curati, care se spala ZILNIC!
Indiferent ca nu miroase, nu-i normal a te speli la 3-4 zile!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca mirosul urat sa provina de la alterarea resturilor sau a cantitatilor noi de lichid preejaculator, ori a smegmei in cazul in care oricare din aceste secretii este produsa in cantitate mai insemnata si reapare pe suprafata glandului imediat dupa spalare/igienizare. Numita @Ioneasca1001 conform bunului ei obicei arhicunoscut, bate din nou ''campii'' rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Odata pe saptamana este foarte putin. Ca sa nu mai miroase penisul tau, spala-te dimineata si seara cu apa calda si sapun si nu va mai mirosi urat penisul tau.

| DarthNiger a răspuns:

Spala-te mai des, o data pe saptamana nu e de ajuns nici macar pentru tot corpul, dar pentru sculament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te speli foarte des "odată pe săptămână"?! Sper că nu vorbești serios.
Trebuie să te speli zilnic, nu o dată pe săptămână. O dată pe săptămână este mult prea puțin, nici nu e de mirare că puți.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Trăițear ..cum sa te speli o dată pe săptămână?!

| Bozgi200 a răspuns:

O dată pe săptămână e foarte puțin laughing) macar o dată la două zile. Ai niste glande in jurul penisului ce transpiră...de-aia miroase așa.

| Anemona2020 a răspuns:

Cum dracu foarte des? Pai de aia îți miroase? se spala zilnic Zona intimă. Doamne fereste cu nebunii tai

| Geany_Geanina_ a răspuns:

Buna seara cum se poate sa nu mă spăl o săptămână și să nu miroase penisul și sunt și răcit și fac pipi mereu și nu miros nici mirosul ăla ne placut