| Alex66 a întrebat:

Imi pace de o fosta colega din generala si nu stiu cum sa-i spun daca vrea sa se combine cu mine? ea m-a intrebat o data cum stau cu lovu! i-am spus ca stau rau j ea a spus :idem... dar nu stiu ce am intervenit si nu am continuat discutia... ziceti-mi va roog cum sa o iau sa-i spun ca-mi place de ea big grin

Răspuns Câştigător
| AnaMaria_3489 a răspuns:

Incerca sa povestiti mai mult si sa va amintiti de chestiile amuzante din generala. Pentru ca sunt sigura ca asta e interesant. Apoi intreb'o daca vreti sa iesiti afara...La o plimbare sau ceva de genu. Si sunt sigura ca o sa va apropiati. Si incearca sa fii dragut cu ea pentru ca asa ne place noua fetelor.laughing Succes >big grin

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Intreab-o cum sta cu dragostea si daca are pe cineva ea iti va raspunde si daca va spune ca e singura spune-i ca asa esti si u doar ca iti place de cineva si sa o intrebi daca ei ii place de cineva si daca spune si ea da ar trebui sa ii spui ca iti place de ea daca si ea va zice ca te place intrab-o daca vrea sa fie cu tine.
Succes!

| danny15 a răspuns:

Pai daca te intreaba o fata cum stai cu dragostea poate vroia sa se informeze daca esti ocupat sau nu.

| Adrianetc a răspuns:

Cand te-a intrebat cum stai cu lovu a fost de fapt un apropowinking ia-o usor, intreab-o daca i place de cineva si daca da spune-i ceva gen " cine-i norocosu'? sau "firar cred ca arata mai bine ca mine " fa-o in asa fel sa ciripeasca tongue

| Alex66 explică:

Da, dar oare cum sa o iau sa-i spun ca vreau sa fiu cu ea?