| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de el si ne cunoastem doar din vedere de pe la scoala. Am intrat in vorba cu el pe facebook cu diferite scuze si am inceput sa vorbim. Vorbeste ok, nu e tipul respingator. A inceput sa ma salute la scoala si sa se bage in seama. Am vorbit cateva zile, iar apoi nu am mai intrat pe el, in speranta ca va lua el initiativa. Acest lucru nu s-a intamplat, asa ca nu am mai vorbit de o saptamana. Ce ar trebui sa fac? El a terminat acum clasa a 12 a deci nu ne mai vedem...

3 răspunsuri:
| CryShiAtat a răspuns:

Dacă chiar îţi place de el atunci de ce să nu faci tu primul pas?! Pe lângă faptul că vei putea din nou să vorbeşti cu el ci îi vei arăta de asemenea că eşti o fată care ştie ce vrea. happy Nu mai trăim în perioada în care neapărat băiatul trebuia să facă primul pas. happy

| Valentino46Rossi a răspuns:

Lasa scuzele...
Arata-i ca il placi, dar indirect.Cheama-l afara, chestii de genul.

| Ade1996 a răspuns:

Daca nu va mai vedeti la scoala asta nu inseamna ca nu va mai puteti vedea..Scoate-l afara