| deadman a întrebat:

Imi place de o fata din clasa, ea nu stie ca eu o plac, nimeni nu stie ca o plac si nu stiu daca si ea ma place. Ce sa ii spun ca sa ma bag cu ea in seama pe mess/facebook/fata in fata, si despre ce sa vorbesc cu ea?
P. S.-Am vorbit cu ea acum o zi si a zis sa megem in parc cu gasca, si a mai zis ca daca nu vor cei din gasca sa mearga, sa ma duc eu cu ea si cu o prietena de a noastra si cu prietenul acesteia. Ce sa cred prin asta?

4 răspunsuri:
| raduraduu a răspuns:

Ca si ea te place putin pe tine.Cam asta ar trebui sa crezi.

| adelaadelaadela a răspuns:

Pai cred ca ar cam vrea sa fie cu tine...smug:* o fata nu se simte bine singura intre gasca cu "cupluri" iar daca mai e un singur baiat liber in gasca... cu siguranta se da la el mai ales daca ea te-a invitat. tu nu trebuie sa ii faci nimic doar sa ii joci jocul. zambeste-i si da-i de inteles ca o placihappy

| AnonimGirll a răspuns:

Roaga pe cineva sa o intrebe ce simnte pentru tine, poate si ea te place. :-)