| OmarBoss a întrebat:

Imi place de o fata, doar ca imi e frica sa fiu cu ea deoarece ea a inselat mai multi baieti.Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cine a ras de tine, dar ma indoiesc ca o fata a putut insela mai multi baietii, mai repede cred ca refuzand acei baieti ei de rusine ca nu au ajuns la ea, au spus ca au fost inselati.
Acum sincer, cum te poate insela o fata?
Nu s epoate, daca esti prost poate, dar ma indoiesc ca toti baietii aia au fost prosti, deci, dupa cum spuneam, cand sunt refuzati, se razbuna spunanad ori ca au fost inselati, ori ca-i curva.

Acum sincer, daca iti este firca sa fii cu o fata, mergi mai departe si cauta-ti alta sau astepata sa mai cresti, ca sa-ti creasca si curajul. Probabil este foarte micut de varsta si nu prea stii cum sa discuti cu fetele.

| dolceromania a răspuns:

Pai daca ati place inpretenestete cu ia dar si cu marja de eroare cati da viteza.

| Vegeta07 a răspuns:

Caută alta, aia e curva

| Sebicool a răspuns:

Daca te inseala si pe tine spune-i ca tu ai inselat-o primul si ea o sa fi uimita

| mario23456 a răspuns:

Ba fi cu ia si vei vedea