| Davidenko1 a întrebat:

Imi place de o fata si as dori sa o invit in oras ca idee unde ar fi mai potrivit sa o scot sa mergem la o terasa la o cafea sau o plimbare romantica seara? Sa o sarut la prima intalnire? O cunosc de pe internet si e prima oara cand o vad

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

In parc intai, vezi cum decurge treabawinking
O sa se faca seara, frigutwinking sa zicem, o iei si tu pe dupa umar s-o incalzesti cicawinking si vezi tu mai departewinking
O duci si acasa dupa aiawinking

| MihaiNicu23 a răspuns:

O plimbare romantica de inceput dupa ce o saruti ca o poti si de la prima intalnire o inviti la un restaurant, terasa.

| Mandreiv a răspuns:

Pana la sarut mai ai de mers putin, iesiti in oras la o cafea sau la un bistro ceva, pe urma poti continua cu plimbarea si abia apoi functie si de comportamentul ei poti vedea daca treceti la saruturi, dar daca totul merge bine asa ar fi indicat ca sa ii arati ca sti ce vrei.