| MariusDeejay a întrebat:

Imi place de o fata si ea ma place dar suntem la distanta eu Oradea ea Craiova sunt sanse sa fie ceva intre noi?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

N-ai dat niciun detaliu concret. Cele mai multe relatii la distanta sunt sortite esecului. Nu as incuraja o astfel de relatie decat daca vad ca e vorba cu adevarat de sentimente puternice, nu de un simplu : parca e faina.

E prea putin sa stim ca tu o placi si ea te place. Nu e suficient ca sa treceti peste distanta asta. Pare doar un moft, doar ceva trecator.

Dupa cum zice si mona, e in regula sa cunosti o persoana asa, dar relatia incepe cu adevarat abia atunci cand va si vedeti fata in fata si hotarati sa va mutati impreuna.

Tu stii mai bine ca noi daca are sanse relatia.

Esti dispus sa faci sacrificii de dragul ei? Esti dispus sa te muti la ea in oras? Ca ea nu cred ca vine la tine.

| mona a răspuns:

Chiar daca sunt sanse, relatia nu va rezista din cauza distantei

| doc69 a răspuns:

In loc sa tastezi intreabarea asta suite-te in tren si du-te la ea.sau intalniti-va la munte la mare. daca intrebi aici mai bine las-o balta.

Răspuns utilizator avertizat
| Pakoste a răspuns:

Cu siguranta este ceva intre voi...mai exact 463 km...

| mygreenlife a răspuns:

Distanta inseamna atat de putin cand cineva inseamna atat de multbig grin...gandeste-te la asta