| lalala24 a întrebat:

Imi place de un baiat care da semne ca ma place, insa nu sunt sigura. Mereu vine dupa mine. Vorbim foarte mult si flirteaza destul de mult. Astazi se uita in decolteul meu si desi am observat el nu inceta. Mai mereu in pauze vine si se asaza cu mine in banca. Mereu se comporta stupid, de exemplu arunca, cu pixuri in alti oameni, dar mie nu-mi face nimic. De obicei asculta cand ii zic sa nu mai faca ceva.
Am uitat sa mentionez sunt in clasa a7a.
Multumesc! FUNDA

Răspuns Câştigător
| 113213423 a răspuns:

Si el te place. Dar este timid. Incearca sa faci tu primul pas. Daca are Id de mes incearca sa il iei de la el sau de la prieteni lui! Vorbeste cu el pe mess. Si spune-i ce simti pentru. el.winking. Eu asa am facut cand eram in situatia ta. Si uite acum sunt cu o fatawinking! Bafta! Funda?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca intrebarea ta este daca te place sau nu,te asigur ca te place foarte mult.
Nu se potriveste insa, clasa a saptea cu uitatul in decolteu, ai grija!

| Blondda a răspuns:

Pe TPU se pun intrebari, Intrebarea ta care este?happy

| lalala24 explică (pentru Blondda):

Scuze, am uitat.laughing intrebarea era daca si el ma placelaughing

| username6636 a răspuns:

Buna seara!
Care e intrebarea? rolling on the floor
Ok. Sigur te place! E dragut si il placi, foarte bine, ce mai astepti.
Intreaba-l daca te place, sau spune-i ca il placi, sau roaga o prietena sa il intrebe.
Nu uita de carte!
Succes, numai bine!

| AlexEuManu a răspuns:

Bai daca il placi eu as sugere sa iti tii 2 iubiti eu asa as face