| mimima a întrebat:

Imi place de un baiat care e cu 6 ani mai mare decat mine, imi place de el de vara trecuta, dar si acum inca mai imi place de el. tot imi face ochii dulci de inainte sa imi placa de el. iar, saptamana trecuta m-a sunat sa ne intalnim, si ne-am intalnit, acum cred ca asteapta sa trec eu de examene si apoi va fi si viitoarea intalnire(asa a spus). tot ce vreau sa va intreb este ca are rost sa "fiu impreuna cu el dac zice"? adica voi ce credeti, ii place macar putin de mine, tot timpu cand ma vede ma priveste intruna si imi trimite mass-uri. ce ziceti?big grin

Răspuns Câştigător
| nobody_4657 a răspuns:

Daca vrea doar sa se culce cu tine si daca iti propune asta si tu'l refuzi pe moment, o sa caute in cel mai scurt timp sa te dea la o parte. daca tot o sa continue sa te determine sa ai incredere in el si sa fii cu el din toate pct de vedere sa stii ca merita. app, varta nu are nici cea mai mica importanta. chiar e mai bine daca el e mai mare...iti poate fi si un bun sfatuitor in acelasi timp. >big grin

3 răspunsuri:
| getutageo a răspuns:

Deci ai 15 ani si el cam 21 este posibil sa te placa sau doar sa vrea o aventura de de noapte ( daca este cu capul pe umueri nu ar face-o deorece tu esti minora)Dragostea asta este cam imposibila este ca a atunci cand tu ai fi cu unul de 9 aniDaca te iubeste cu adevarat te va astepta sau cel putin nu se va culca cu tine. SA AI GRIJA

| ºPishcotº a răspuns:

Dragostea nu are varsta... si eu sunt in aceiashi ''problema''. Am un iubit mai mare cu 5 ani decat mine si ne iubim de 2 ani! Si prietenele mele au relatii de lunga durata cu tipi mai mari si se inteleg de minune!
Acum tu stii mai bine ce gen de baiat e, daca e sa profite sau sa aiba o relatie serioasa! Depinde si de tine! ciux :*

| Măduleţu a răspuns:

Poi sigur te place după cum spui uh happy, sper să-ţi meargă bine cu el big grin laughing!