| sisyy a întrebat:

Ceau, am si eu o nedumerire, dau fundita. Imi place mult de un baiat, mi-a cerut nr, m-a sunat, ne-am intalnit intr-o seara si era foarte tandru cu mine, ne-am sarutat, m-a luat in brate, mi-a dat pachetul lui de tigari si dadea semne ca ma place si a zis ca ii plac ochii mei si vocea mea si ca ar vrea sa aiba o relatie cu mine.Si dupa ce ne-am intalnit in acea seara m-a sunat cand am ajuns acasa, a doua zi mi-a trimis sms ca ce fac si l-am sunat, a zis ca vrea sa ne intalnim.Si era vorba ca ne vedem seara, dar cand colo nu a mai dat niciun semn de viata, nici macar nu m-a anuntat c anul ne mai vedem.Si dupa 2 zile i-am tr sms si l-am intr de ce nu mai da niciun semn de viata, ca m-a uitat, iar el a zis ca a vr sa vada daca il sun eu si ca nu m-a uitat si mi-a promis c ane intalnim. Bun, apoi iar nu a mai dat niciun semn si dupa cateva zile i-am tr eu sms in care i-am zis ca nu se face asa, ca trebuia sa imi spuna daca nu e interesat de mine si el mi-a tr sms ca vrea sa ne intalnim dar a avut treaba si ca dc vb asa, ca nu ar fi interesat de mine.Eu i-am tr sms inapoi ca imi place de el dar sa imi zica daca il deranjez si i-am reprosat ca nu ma mai cautat.Si nu mi-a mai trimis nimic.Eu de fel nu imi place sa ma bag in seama cu baieti si sa fac eu primul pas dar acest tip mi-a luat mintile ma gandesc doar la el, am avut o rel de 2 ani si nici pe fostul nu il sunam si nu ma gandeam atat la el.Nu sunt genu care s abage repede botul dar acesta m-a dat gata.Si ma tot intreb, daca nu ii placea de mine pentru ce m-a mai sunat, ne-am intalnit si s-a purtat super cu mine chiar el tot zicea ca vrea o rel cu mine ca incetul cu incetul ne vom cunoaste si vom avea o rel.Ma gandesc ca nu e interesat de mine, dar atunci pentru ce mi-a dat sperante? Voi ce credeti, nu ii pasa, sau pur si simplu vrea sa ma testeze sau vrea sa ma tina pe jar? Care e parerea voastra?

1 răspuns:
| Asiryx a răspuns:

Parerea mea este ca tipu vrea sa para mai rece dar de fapt el este unul din acei baieti romantici care nu pot sta deoparte de persoana iubita happy.Fa-i putin jocul sa vezi ca dupa o sa fie un iubit normal