| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care este a 9, eu sunt a 10 si totusi suntem de aceeasi varsta [ pe mine m-a dat mai devreme la scoala]. Are ceva daca sunt impreuna ca el?

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Varsta e prea mica pentru ce vrei tu deci nu e bine. Cand intri la facultate sau in clasa 12 esti majora si poti sa ai iubit.

| blondinata14 a răspuns (pentru mgtow):

Tu iti bati joc de mine?

| mgtow a răspuns (pentru blondinata14):

Tu ar trebui sa-ti dai seama ca iubirea nu e o joaca de copii.Nu mori neinsurata in viata, te precipiti prea repede.

| blondinata14 a răspuns (pentru mgtow):

DA NU E IUBIRElaughing) E o atractie ca sa zic asaoh go on.

| DaNuTzZzELUL a răspuns (pentru mgtow):

Si dupa logica ta ar trebui sa te mariti la 60 de ani si sa ai copii la varsta de 65-70 de ani, nu? laughing

| mgtow a răspuns (pentru DaNuTzZzELUL):

Sa o faca si la 18 ani, un copil bine crescut nu vrea o relatie de la 14 ani in sus, isi vede de studii si pe la 20 si ceva sau 18 se implica daca vede ca are nevoie dar atunci e major si stie ce face nu isi bate joc de viata lui.

| blondinata14 a răspuns (pentru mgtow):

Doamne omule dai niste raspunsurilaughing frate e varsta...laughing) nu am 8 ani ca sa mi se zica ~ nu te combina cu nimeni esti mica~. Nu imi zice nici mama asalaughing)

| blondinata14 a răspuns (pentru DaNuTzZzELUL):

laughing ai dreptate

| mgtow a răspuns (pentru blondinata14):

Oricum tot nu gandesti bine, asta e tineretul din ziua de azi cu prostii in cap si va arde de tot ce se poate, pacat ca aveti o educatie proasta.

| Maya2014 a răspuns (pentru mgtow):

Nu-ti bate capul.Eu am inteles ce vrei sa spui, dar pentru ei este o joaca! Nici la 30-40 de ani n-o sa stie ce e iubirea adevarata.
Sunt copii,lasa-i sa isi bata joc,dupa ce se vor da cu capul de pereti mai vedem.
Nu sunt de acord cu un singur lucru.
Sa stii,ca un copil,adolescent,daca este inteligent, isi vede de scoala, invata bine si are si prieten(iubit e atunci cand ai o relatie serioasa, ceea ce presupune mult mai mult decat un sarut, iesitul la un suc etc) dar isi organizeaza viata in asa fel incat sa fie totul bine happy

| blondinata14 a răspuns (pentru Maya2014):

A zis cineva ca nu imi arfe de scoalalaughing? frate aberatilaughing)

| Maya2014 a răspuns (pentru blondinata14):

Nu a zis nimeni ca nu-ti "arfe" de scoala, desi ma cam indoiesc ca te preocupa prea mult aspectul asta.
Se pare ca nu prea stii sa citesti sau nu intelegi sensul cuvintelor.Eu am vorbit in general si am spus ca un om inteligent isi organzieaza timpul in asa fel incat, are timp si de scoala si de "relatie"(daca se poate numi asa la varsta de 14 ani). Asa ca, inainte sa comentezi, citeste de 10 ori.
Si pentru voi e doar o joaca!
Inca ceva, un copil inteligent nu pune asemenea intrebari.
Cand vei fi ceruta in casatorie, peste cativa ani, vei intra repede pe TPU sa ceri un raspuns? Eu cred ca mai bine faci ce simti tu, nu ce crede lumea!

| blondinata14 a răspuns (pentru Maya2014):

=) Frate nu iti convine du-te si vezi-ti de treaba ta. Nu te obliga nimeni sa imi raspunzi:*

| Maya2014 a răspuns (pentru blondinata14):

1. Nu sunt baiat si nu suntem de aceeasi varsta, automat nu suntem nici frati.
2.Nu ne tragem de sireturi, nu mergem la facultate impreuna.
3.Toate intrebarile tale, postate pe acest site, sunt despre baieti, deci de aici se trage o concluzie clara: ori esti prea naiva ori esti prea imprastiata, mai ales ca nu stii semnificatia celor 2 cuvinte, de altfel prea mari pentru tine, si anume "Te iubesc".
4. Pustii din ziua de azi nu prea au minte si tot ce ii intereseaza sunt: relatiile, jocurile, sexul.Si sincer, nu m-as mira sa incepi si tu in curand sa faci prostii, ca majoritatea, sau poate deja le faci.
5. Pune si invata si nu-ti mai lasa balele sa curga dupa baietii mai mari ca tine.(intrebarile tale anterioare)
6.Acesta este un site pe care fiecare isi exprima liber opinia, iar tu, avand in vedere ca ai pus o intrebare, am dreptul sa-ti raspund cum vreau eu.
7.Foloseste semnele de punctuatie cu incredere. Faptul ca scrii la calculator nu e o scuza.
8.Nu mai comenta la adresa celor mai mari ca tine, pentru ca tu esti o pustoaica care tot ce stie e sa ceara la mami si tati bani de haine si farduri.Cei care ti-au dat un sfat, stiu de ce. Avand in vedere ca tu esti cu mintea in corcodus, maine poimine o sa vad pe profilul tau intrebarea : "Oare am ramas insarcinata?"
9.Sunt sigura ca n-ai sa intelegi si o sa incepi sa faci ca maimuta, asa ca te las in plata ta.Nu-mi bat capul cu copiii. happy

| blondinata14 a răspuns (pentru Maya2014):

Ce simtatica esti tu:*

| neutrino a răspuns:

Sa fiti iubiti si sanatosi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza, intr-o relatie nu conteaza varsta, ci doar sa va iubitihappy

| raresbarbier a răspuns:

Nu daca sunt de acord parintii

| Maya2014 a răspuns:

Pai e o mare problema faptul ca tu vrei sa afli parerea altora cand ar trebuie sa conteze doar ce simti tu.
De parca ar fi lumea cu el, nu tu.

| caterinasmile a răspuns:

Ce ar putea sa fie rau? Daca voi va placeti ..Chiar daca ar fi fost mai mic decat tine nu ar fi fost ceva rau!:*

| moartetiganilor a răspuns:

Nu.

| kagome17 a răspuns:

Nu conteaza varsa atata timp cat va iubiti

| DeeaAndyRody a răspuns:

Daca tu te simti bine in aceasta relatie, daca esti iubita, fericita si linistita, nu are nicio importanta acest aspect!

| Roby_Ladar_1999 a răspuns:

Nu! in dragoste nu conteaza varsta!